Tūrinės raidės

Gamybos technologija leidžia pagaminti iki 3 metrų aukščio tūrines raides.

Jūsų verslo vizitinė kortelė

Tūrinės raidės suteiks prekės ženklui solidų įvaizdį. Nesvarbu, norite tiesiog perkelti savo logotipą ar ieškote originalaus varianto – kiekvienam projektui pritaikome individualius techninius sprendimus, medžiagas, formą, dydį ir spalvą. Tūrinės raidės neabejotinai taps Jūsų verslo vizitine kortele.

Tūrinės raidės - viena populiariausių lauko reklamos formų

Tūrinės raidės atsparios atmosferos poveikiui bei temperatūrų svyravimams, todėl tai viena populiariausių lauko reklamos formų. Pagal numatytą iškabos aplinką, pastato fasadą ir kitas sąlygas padedame sukurti ir realizuoti tinkamiausią variantą: nuo keliolikos centimetrų iki sudėtingų, kelių metrų aukščio stogo konstrukcijų.

Gamybos technologija leidžia pagaminti iki 3 metrų aukščio tūrines raides. 

Šviečiančios raidės

Tūrines raides galite rinktis nešviečiančias, jeigu užtenka apšvietimo iš išorinių šaltinių, pavyzdžiui, prekybos centro viduje, arba su įdiegtu LED apšvietimu, kuris užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą bei mažas elektros energijos sąnaudas.

Galimos įvairiausios tūrinių raidžių gamybos technologijos. Susiekite su mumis ir mes pasiūlysime tinkamiausią variantą.


Detaliau apie tūrinių raidžių gamybos technologijos:

  • Frezuotos tūrinės raidės – tai  ypač greitai pagaminama tūrinių raidžių imitacija. Technologija leidžia pagaminti ypač mažas iškabas, todėl tinka mados butikams, nedidelėms krautuvėlėms ar kioskams.
  • Šviečiančios tūrinės raidės iš organinio stiklo – dailus ir modernus variantas, tinkantis tiek vidaus, tiek lauko iškaboms. Rekomenduojama rinktis su LED apšvietimu, nes dėl organinio stiklo šviesa gražiai išsisklaido.
  • Šviečiančios tūrinės raidės iš metalo – prabangus ir solidus variantas, kurio apšvietimui naudojamas aureolinis apšvietimo tipas (raidės apšviečiamos iš išorės, nuo fasado pusės).
  • Tūrinės raidės iš plastiko, medžio, spalvotųjų metalo lakštų, putplasčio ar nerūdijančio plieno – nesivadovaujame tik įprastais standartais, todėl gamyboje ieškome įvairių medžiagų bei jų pritaikymo galimybių.

Tūrinių raidžių gamybos technologijos:

  • frezuotos tūrinės raidės;
  • šviečiančios tūrinės raidės iš organinio stiklo;
  • šviečiančios tūrinės raidės iš metalo;
  • tūrinės raidės iš plastiko, medžio, spalvotųjų metalo lakštų, putplasčio ar nerūdijančio plieno.