Reklama ant automobilių

Mūsų komanda pasiruošusi įgyvendinti visas Jūsų idėjas.

Išpildo kompanijos įvaizdį

Darbuotojai pavestas užduotis vykdo vairuodami įmonės automobilius? Kodėl jų neišnaudojus reklamai? Reklama ant automobilio – tai viena efektyviausių reklamos priemonių prekės ženklo žinomumui ir matomumui didinti. Be to, tokiai reklamai nereikalingi jokie papildomi leidimai ar derinimas su savivaldybėmis.

Reklama ant automobilių, autobusų ir kitų transporto priemonių – tai gana sena ir efektyvi priemonė, padedanti iki paskutinio štricho išpildyti kompanijos įvaizdį.

Apie naudojamą technologiją

Specialia technologija pagaminta plėvelė klijuojama ant bet kokios transporto priemonės paviršiaus. Plėvelė gali būti klijuojama net ir ant stiklo: tam tikra technologija pagaminama plėvelė praleidžia dalį šviesos srauto, todėl iš transporto priemonės vidaus galima puikiai matyti aplinką.


Automobilio klijavimui naudojama plėvelė yra atspari aplinkos poveikiui. Skaitmeniniu būdu spausdinamos plėvelės padengiamos specialiais dažais, kurių spalvos išlieka ryškios visą automobilio eksploatavimo laiką. Nuimama plėvelė nepalieka jokių pėdsakų ir nepažeidžia automobilio dažų.

Norint preciziškai užklijuoti plėvelę, reikia ne tik žinių, bet ir patirties. Mūsų komanda pasiruošusi įgyvendinti visas Jūsų idėjas.