Apie Admen

Mūsų darbas - užtikrinti, kad jūsų reklama būtų paruošta nepriekaištingai.

Esame reklamos žmonės

Ir tai įaugę į mūsų kraują, nes reklamos projektavimo ir gamybos paslaugas atliekame jau daugiau kaip
25-erius metus:

  • įgyvendinome tūkstančius projektų,
  • pateikėme daugybę kūrybinių sprendimų,
  • pelnėme klientų pasitikėjimą.

Visus šiuos metus žengėme koja kojon su reklamos tendencijomis, inovacijomis bei ieškojome sprendimų, kurie sutaptų su žmonių mėgiamomis tendencijomis, elgsena ir žiniomis.

„Padėkite mums būti matomais“.

Kone kiekvieną dieną išgirstame šį klientų prašymą. Tačiau vienintelio recepto, kaip tai padaryti nėra – kiekvienam atvejui kuriame ir įgyvendiname individualias reklamos koncepcijas, pritaikome racionalius ar inovatyvius sprendimus.

Nebijome imtis net pačių drąsiausių ir sudėtingiausių reklamos sprendimų – tai mus skatina tobulėti ir stiprėti!

Mūsų sėkmingos veiklos pagrindas.

Kūrybiški ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai – reklamos žmonės. Nesvarbu, merkia lietūs, kaitina saulė, reikia nuvažiuoti tūkstančius kilometrų – mes pasiruošę dėti visas pastangas, kad idėja būtų įgyvendinta laiku ir kokybiškai.

Standartai, sistemos, sertifikatai:

  • Kokybės vadybos standartas ISO 9001;
  • Aplinkosaugos standartas ISO 14001;
  • Susistemintas gamybos planavimas, žaliavų, medžiagų, pusgaminių ir baigtos produkcijos apskaita; 
  • Naudojama klientų valdymo sistema: pardavimų, darbų procesų, skaitmeninių dokumentų valdymas, darbo laiko apskaita; 
  • Diegiama gamybos procesų efektyvinimo Lean sistema;
  • Taikoma darbuotojų motyvavimo sistema; 
  • Gazelė 2013 sertifikatas.

Džiaugiamės pelnę žinomų prekių ženklų pasitikėjimą:

DFDS
Gjensidige
Lemon Gym
Luminor
Narvesen
Rimi
Siauliu Bankas
Telia
Wurth
Topocentras
SBA
Olympic casino
Fortum
Klaipedos Nafta
4500

gamybos zona

Mes esame viena iš pirmaujančių ženklų gamintojų Baltijos šalyse. Eksportas sudaro 70% visos mūsų produkcijos.

5000
produktų

kasmet pagaminama

Mūsų kelias į ilgalaikę sėkmę yra pagrįstas nuolatinėmis investicijomis į įrangą, darbuotojų mokymą ir darbo aplinką.

100 000

kasmet naudojamų medžiagų

Mes gaminame reklaminius gaminius iš įvairių aukščiausios kokybės medžiagų.

25
metai

rinkoje

Kai mes pradėjome 1992 m., mes buvome viena iš pirmųjų ženklų kompanijų Lietuvoje. Šiandien, turėdami daugiau kaip 130 darbuotojų ir daugiau nei 5000 gaminių kasmet, mes esame didžiausia.

Įmonių grupė

Per visą savo veiklos istoriją ne kartą suvienijome jėgas su skirtingomis reklamos sprendimų grupėmis, tad tapome vienais didžiausių reklamos gamintojų Baltijos šalyse. „Admen“ įmonių grupę sudaro keturios savarankiškai veikiančios įmonės, orientuotos į skirtingas rinkas, tačiau turinčios tą pačią gamybos bazę Klaipėdoje.


Tai padeda optimizuoti veiklą ir užtikrinti geresnę paslaugų kokybę, atsižvelgiant į tam tikrų geografinių teritorijų klimato sąlygas, reikalavimus, techninius sprendimus bei galimybes sutelkti visus savo resursus. 

„Admen“

Pagrindinė veiklos sritis – eksportas. Strategiškai  patogioje vietoje – Lietuvoje – įsikūrusi atstovybė reklamos paslaugas įgyvendina, bet kurioje Europos Sąjungos ar Rytų šalyje. „Admen“ misija yra plėstis į kitas rinkas ir tapti viena žinomiausių reklamos gamybos lyderių Europoje.

„Admen Baltic“

Didžiausia reklamos gamybos įmonė Baltijos šalyse. Atstovybės įsikūrusios Lietuvos didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Projektus Baltijos šalyse įgyvendiname ypač operatyviai, nes čia sutelktos didžiausios darbuotojų pajėgos ir gamyba.

„Admen BEL“

Administracinis „Admen“ padalinys aptarnauja Baltarusijos rinką. Lietuvoje atliekami reklamos projektavimo ir gamybos darbai techniškai įgyvendinami ir aptarnaujami visoje Baltarusijoje.

„Light and Sign“

Reklamos projektavimo ir gamybos įmonė Vokietijoje. „Admen“ grupei priklausantis prekės ženklas puikiai žinomas šiaurės Vokietijos dalyje. Atstovybė įsikūrusi netoli Hamburgo. 
 

Gamykla

Mūsų gamybinių patalpų plotas užima – 4500 m2.  Pagrindinis gamybos padalinys sutelktas Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ), tačiau smulkesniems užsakymams turime beveik 1000 m2 gamybines patalpas Kaune ir surinkimo cechą Vilniuje. Nuolat investuojame į gamybos įrangos atnaujinimą ir procesų efektyvinimą. Iš viso „Admen“ grupėje dirba virš 130 darbuotojų, 90 iš jų – gamybos padalinyje.


Per metus pagaminame daugiau nei 5000 reklamos gaminių, kuriems naudojamos aliuminio plokštės, profiliai, organinis stiklas, dekoratyvinės plėvelės, specialūs tentai, dažai, įvairios tvirtinimo detalės, o LED instaliacijos paverčia gaminius dar labiau matomais. Iš viso per metus sunaudojame apie 100,000 m2 reklaminių medžiagų. Todėl mūsų pajėgumai leidžia įgyvendinti net keletą didelių projektų vienu metu.