Įgyvendinti projektai

Klientų sėkmės istorijos yra ir mūsų sėkmės istorijos.

Sėkmės istorijos

Beveik 70 procentų didžiųjų įmonių susijungimų ar rebrandingo atvejų Baltijos šalyse neapsieina be mūsų pagalbos. Klientų sėkmės istorijos yra ir mūsų sėkmės istorijos.

Kiekvienas įgyvendintas projektas tik patvirtina mūsų esminį darbo principą: vien gamyboje dirbančių žmonių pastangų neužtenka – būtinas itin kruopštus darbų suplanavimas ir organizavimas. Iki šiol mums tai visada pavyko suderinti, o darbai kalba patys už save.

„Telia“ per vieną naktį!

„Omnitel“ ir „Teo“ susijungimas įvyko per vieną naktį. Viso sumontuota 150 reklaminių gaminių 60-yje objektų visoje Lietuvoje.

„Gjensidige“ – 180 skirtingų objektų!

Šiaurės šalių draudimo bendrovei įsigijus „PZU Lietuva“, beveik 180-yje objektų turėjo būti pakeistas įmonės prekės ženklas.

„Luminor“ Baltijos šalyse

DNB ir „Nordea“ bankai sujungė savo veiklą Baltijos šalyse, sukurdami naują banką „Luminor“. Naujas prekės ženklas pakeistas 89-iuose objektuose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„McDonalds“ dizaino sprendimai

Įrengėme visus „McDonalds“ restoranus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Mūsų darbas – ne tik visiems gerai žinomas „M“ raidės prekės ženklas. Visuose objektuose atlikome nestandartinius statybinius apdailos darbus, kuriems taikomi ypač griežti reikalavimai: pagaminimo terminai ir medžiagų kokybė.

„Эссен green“: nuo idėjos iki įrengimo

Sukurtas Tatarstane Naberežnyje Čelnai mieste esančio prekybos centro dizaino konceptas ir įrengtos pirmosios parduotuvės. Taip pat parengtas technologinis brandbook‘as, kuriuo vadovausis kiti rangovai plečiantis verslui. Panašiu principu įgyvendintas ir „Anvar“ prekybos centro projektas Kazachstane.

„Šiaulių banko“ logotipo atnaujinimas

„Šiaulių bankui“ atnaujinus savo įvaizdį, atnaujinti ir visi 72 banko skyriai, veikiantys 38 Lietuvos miestuose. Projektas įgyvendintas per metus laiko.

Daugiau sėkmės istorijų

Daugiau projektų