Reklamos gamyba

Mūsų sėkmės receptas – nepriekaištinga gaminių kokybė.

Mūsų tikslas – padėti Jums tapti matomiems

Atlikti rinkodaros ekspertų tyrimai rodo, kad lauko reklama išlaiko žmogaus dėmesį 2–3 sekundes. Ir tų kelių sekundžių užtenka, jog potencialus klientas užfiksuotų Jūsų siunčiamą žinią. Tačiau ar jis įsimins Jus ilgam, priklausys nuo reklamos formos, spalvų, apšviestumo, vietos, išpildymo ir kitų detalių.

Mūsų tikslas – padėti Jums tapti matomiems.

Siūlome plačiausią reklamos gamybos paslaugų spektrą, tad realybe galime paversti net sudėtingiausią Jūsų reklamos projektą.

Mūsų sėkmės receptas – nepriekaištinga gaminių kokybė.

Galiojantys reklamos standartai, parametrai ir moderniausių technologijų pritaikymas – visa tai geriausia patikėti profesionalams.

Kodėl taip drąsiai kalbame apie aukščiausias technologijas?

Turime ir pagrįstą priežastį: „Admen“ gamybos bazėje veikia tyrimų ir vystymo skyrius, kuriame dirba profesionalūs reklamos gamybos technologai. Šio skyriaus darbuotojai diegia naujus technologinius sprendimus ir siekia juos pritaikyti naujuose eksperimentiniuose gaminiuose. Būtent šiame skyriuje gimsta nestandartinių objektų sprendimai, kuriuos vėliau nesunkiai įgyvendina gamybos cecho darbuotojai.


Įgyvendinti projektai kalba apie mūsų patirtį.

Neabejojame, kad daugelį mūsų atliktų darbų Jūs tikrai jau matėte gatvėse, ant pastatų fasadų, prekybos centrų parduotuvėse. Visgi be vizualinių sprendimų, kurie dažniausiai ir patraukia Jūsų dėmesį, ypač svarbu, kad jie būtų įgyvendinti kokybiškai. Paprastai reklaminės iškabos ruošiamos ne keliems mėnesiams, o kur kas ilgesniam laikotarpiui, tad savo gaminiams naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir pritaikome technologijas, kurios užtikrina gaminių patvarumą net jei užsakymas keliautų į Norvegijos šiaurę ar saulėtąsias pietų šalis.

Reklamos gamybos srityje net ir smulkmenos yra labai reikšmingos. 

Todėl preciziškai išpildome kiekvieną dizainerio nupieštą elementą ir išlaikome aukščiausią kokybę.

Reklamos gamybos procesas – ne vieno specialisto darbas.

Kiekvienas darbuotojas specializuojasi savo srityje, tad svarbios visos grandys: konstrukcijų pagaminimas ir sutvirtinimas, elektros ir apšvietimo darbai, stiklo paruošimas, plėvelių klijavimas ir kiti gamybiniai darbai. Visa komanda kompleksiškai prisideda prie gaminio užbaigimo ir perdavimo montavimui.

Žmogiškieji resursai - labai svarbūs.

Gamybos padalinyje dirba daugiau nei 90 specialistų, tad žmogiškieji resursai ir moderni įranga leidžia įgyvendinti net kelis ypač didelius projektus vienu metu.

Kodėl Admen:

  • siūlome plačiausią reklamos gamybos paslaugų spektrą;
  • savo gaminiams naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir pritaikome technologijas;
  • išpildome kiekvieną dizainerio nupieštą elementą;
  • gamybos padalinyje dirba daugiau nei 90 specialistų.
01.

Tūrinės raidės

Tūrinės raidės suteiks prekės ženklui solidų įvaizdį. Nesvarbu, norite tiesiog perkelti savo logotipą ar ieškote originalaus varianto – kiekvienam projektui pritaikome individualius techninius sprendimus, medžiagas, formą, dydį ir spalvą.

02.

Šviesdėžės

Įmonės pavadinimo šviesdėžėje nepastebėti tiesiog neįmanoma! Tinkamai parinkti dizaino sprendimai ir medžiagos leidžia išgauti įvairiausius efektus, formas, faktūras bei užtikrinti puikų matomumą net ir tamsiu paros metu.

03.

Stovai ir stendai

Aplink gausu reklaminių iškabų, tad reikia nemenkų pastangų norint atkreipti potencialių klientų dėmesį. Kaip tai padaryti? Atsakymas paprastas – gerai apgalvotas stovų ar stendų dizainas ir kokybiškas idėjos išpildymas.

04.

Pilonai

Reklaminiai pilonai – nepakeičiama informacinė priemonė, jei Jūsų įmonė yra įsikūrusi kiek toliau nuo pagrindinio automobilių srauto ar tiesiog reikia nukreipimo konkrečioje teritorijoje. 

05.

Reklama ant automobilių

Reklama ant automobilio – tai viena efektyviausių reklamos priemonių prekės ženklo žinomumui ir matomumui didinti.

06.

Kita lauko reklama

Nestandartiniai lauko sprendimai ne tik atkreipia dėmesį, bet ir žymiai ilgiau išlieka vartotojų atmintyje. Visgi kūrybingų idėjų neužtenka – ne mažiau svarbūs ir techniniai sprendimai, kuriuos reikia pritaikyti pagal sumanytojo sukurtą eskizą. 

07.

Kita vidaus reklama

Pradedant nuo neįprastų interjero ir parodų stendų sprendimų, baigiant pastatų fasadais – mes išpildysime visas vizijas, kurių negali įgyvendinti statybininkai ar baldininkai.